Doprava
Doprava

Rozvoz tovaru realizujeme prepravnou spoločnosťou, dodanie býva vždy na druhý deň od nášho odoslania. Kuriér Vám vždy zatelefonuje asi hodinu dopredu a overí si, čí sa nachadzáte na mieste a možete prebrať tovar. Pri tomto druhu prepravy je možná platba predfaktúrou alebo na dobierku priamo kuriérovi.

Menšie objednávky (tovar do 3kg), sú posielané Slovenskou poštou. Výhodou je hlavne nižšia cena.
Tovar je možné vyviezť aj naším vodičom v nižšie uvedených týždenných intervaloch pri možnej platbe predfaktúrou alebo na dobierku priamo vodičovi veľkoskladu ATRIA.sk.
Niektoré a hlavne väčšie objednávky budú vždy overené a potvrdené cez telefónny kontakt, ktorý uvediete pri objednávke. Preto prosíme do poznámky vkladajte aj alternatívne číslo. (pevnú linku, či mobil iného rodinného príslušníka).

Týždenný rozvoz vlastnou prepravou nadrozmerných a ťažkých balíkov:
pondelok: individuálne na požadovaný smer zákazníkautorok: smer Žilina - Košicestreda: smer Žilina – Prievidza – Žiar nad Hronom – Zvolen – Banská Bystricaštvrtok: smer Žilina – Nitra – Bratislava - Komárnopiatok: individuálne na požadovaný smer zákazníka
Uvedené trasy platia aj pre ich okolie, takže pokial ste z Pezinku, rozmernejší tovar Vám može prísť každý štvrtok v týždni. Alebo pokial ste z Brezna, rozmernejší tovar môže prísť v stredu.
V prípade, že sa ste z iného miesta, tovar môže byť dovezený v pondelok, alebo piatok.
Ostatné informácie ohľadné dopravy a logistiky sú k dispozícii na telefónnom čísle: 0917 133 664 alebo na info@atria.sk.

Cenník dopravy:

Osobný odber v Žiline 1€

Slovenská pošta (do 3kg váhy) 4€

Kuriér UPS 13€

Vlastná preprava 13€


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV